Betonové dlažby

BEST, a.s.

Imageje největším českým výrobcem betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu. Byl založen ihned po pádu komunistického režimu v roce 1990 na zelené louce, dnes obsazuje dominantní část tuzemského trhu ve svém sektoru. Exportuje do Německa, Rakouska, Polska a na Slovensko. Spolu s dceřinou společností BEST-BETA, a.s., jejíž akvizici ukončil v roce 2009, vlastní sedm výrobních areálů ve všech regionech Čech a Moravy, ve kterých vyrábí ve 22 továrnách. Od jara 2010 v Praze-Nehvizdech vlastní a provozuje největší obchodní a architektonické centrum s betonovými výrobky v ČR. Připravuje výstavbu nového výrobního areálu na Moravě. Staví nový výrobní areál v Rumunsku. Vlastní 3 štěrkopískové lomy. 

oficiální stránky BEST

KB-BLOK systém, s.r.o.​

Imageje ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby stavebních materiálů. Již od svého založení, tedy po téměř dvacet let, sleduje společnost jasný cíl – nabízet to nejlepší na trhu. Tato filozofie se promítá v několika rovinách naší činnosti: KB - BLOK systém, s.r.o. jako první v České republice začal pro výrobu betonových bloků používat zařízení firmy Columbia Machine z USA, které je na špičce technologického vývoje a umožňuje produkci široké škály výrobků v nejvyšší kvalitě. Stejné kvalitativní požadavky klademe také na všechny ostatní dodavatele strojů a surovin. 

oficiální stránky KB-blok

Firma TEMRAJ s.r.o.​

Imagevznikla jako nástupce původního výrobce firmy TEMR-HOŘÁK s.r.o. v r. 2010. V současné době firma pokrývá svou produkcí významnou část trhu ČR v oblasti betonových dlaždic pro komunální architekturu. Naše výrobky lze nalézt na mnoha veřejných místech měst a obcí, u soukromých, komerčních i státních objektů. Sortiment velkoplošné dlažby je neustále rozšiřován o nové kombinace přírodních surovin a vzorů tak, abychom byli schopni nabídnout projektantům, architektům a potažmo i koncovým zákazníkům stále atraktivní materiál pro zkrášlení jejich okolí. 

oficiální stránky Temr-Hořák

Passion for Paving

ImageNový systém vibrolisovaných obkladových fasádních desek je určený pro realizaci vnějšího pláště budov suchou výstavbou. Obvodový plášť je možné zateplit až do 200 mm tloušťky izolantu.

Obkladové fasádní desky jsou zavěšovány na hliníkovou nosnou konstrukci skrytým nerez kotvícím systémem. Varianty odsazení od nosné konstrukce jsou 70, 120, 140-230mm.

Skupina Semmelrock

ImageVíce jak 60 let udává společnost Semmelrock Stein+Design díky skvělému designu, technickému know-how a moderním výrobním technologiím trendy v oblasti produkce betonových výrobků.

Tím se v regionech střední a východní Evropy etablovala jako přední dodavatel individuálních řešení pro zpevněné plochy.