Cihelné bloky

Firma HELUZ

Imagecihlářský průmysl v. o. s. vyrábí a na trh dodává komplexní cihelný systém pro hrubou stavbu. V současné době je společnost druhým největším výrobcem a dodavatelem cihelného materiálu na českém trhu. V posledních letech investovala společnost do modernizace a automatizace provozů (rovnací a paletovací linky), též nemalé finanční prostředky byly vynaloženy na zlepšení životního prostředí v okolí cihelen, neboť bylo na každé cihelně vybudováno zařízení na čištění spalin.

oficiální stránky Heluz

Společnost Winklmann spol. s r.o

Imagebyla založena v roce 1993 a má sídlo v Domažlicích, Havlíčkova 6 (Západní Čechy). V roce 1997 zahájila prodej – import cihlářských výrobků ze SRN – Spolkový stát Bavorsko do České republiky. Cihlářské výrobky odebírá a expeduje od několika moderních výrobců – jejichž výrobky odpovídají evropské normě CE EN 771-1. Sortiment zahrnuje: broušené obvodové zdivo, masivní zdivo nové generace, tepelně izolační cihly, obvodové a nosné zdivo, AKU cihly, doplňkové formáty, překlady, cihelné komíny Schlagmann, hurdisky a omítky. Společnost WINKLMANN spol. s.r.o. dodává celý svůj sortiment prodejcům stavebních materiálů na celém území České republiky. Jejich seznam najdete v části Prodejci.

oficiální stránky Thermopor CR

Společnost Wienerberger s.r.o.

Imagepůsobí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po převzetí společnosti Tondach v roce 2015 se společnost stala největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice a současně celá skupina je leaderem střešních krytin v Evropě. Společnost má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí výrobu a prodej žádaných výrobků v kompletním a moderním systému Porotherm pro pozemní stavby. V šesti závodech vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy značky Porotherm. Pro náročnější zákazníky nabízí lícové cihly, obkladové pásky Terca a cihlové dlažby Penter.

oficiální stránky Wienerberger a. s.