Střešní krytiny

Závod s dlouholetou tradicí

Imagevýroby zdících materiálů a krytiny byl zprivatizován v roce 1992. v roce 1996 prošel velmi rozsáhlou rekonstrukcí všech provozů v nákladu 750 mil.Kč. Druhá etapa investic, která obsahovala modernizaci linky na výrobu doplňků, stála 120 mil.Kč a byla dokončena v roce 2000. Třetí etapa započala v průběhu roku 2007 projektovou přípravou na výstavbu nové linky v Hranicích. Její výstavby započala počátkem roku 2008 a ukončena byla ještě do konce roku s celkovými investicemi cca 24 mil. Euro. Počátkem roku 2009 se rozběhla výroba na nové lince a byl u veden na trh nový typ tašky Samba 11 posuvná taška. V současné době závod zaměstnává 183 osob. V závodě Hranice je vyráběno pět modelů velkoformátových ražených tašek včetně kompletního systému keramických doplňků. Veškerý sortiment je vyráběn jak v režném provedení, tak tak ve třech barevných odstínech engob a dvou odstínech glazur. Nová technologie umožňuje vyrábět v kvalitě srovnatelné s velkými evropskými výrobci a splňuje normy platné v EU.

oficiální stránky TONDACH

Největší český výrobce

Imagebetonové střešní krytiny a vápenopískových cihel. Ryze česká firma se sídlem v Hodoníně, v kraji provoněném sluncem a dobrým vínem. Firma vznikla v listopadu 1996 a tím navázala na dlouholetou tradici výroby vápenopískových cihel a betonové střešní krytiny na jižní Moravě. Ta se započala již v roce 1912, kdy byl postaven závod v Bzenci – Přívozu na výrobu vápenopískových cihel. Tento závod vyrostl v blízkosti rozsáhlé lokality vátých křemičitých písků též nazývané Moravská Sahara, která dodnes slouží jako optimální surovinový zdroj pro naši výrobu. Tato lokalita je známá svými velmi kvalitními písky se stejnou zrnitostí a tím je dosaženo velmi vysoké kvality našich výrobků. V roce 1982 byla zahájena výstavba výrobního závodu v Bzenci – Přívozu na výrobu betonové střešní krytiny. S výrobou betonové střešní krytiny se započalo v listopadu 1983, kdy byl zahájen zkušební provoz. V letech 1988 – 1989 byl v Kyjově postaven druhý závod na výrobu betonové krytiny.. Po získání těchto závodů firma KM Beta výrobu dále zmodernizovala a posunula ji až do dnešní podoby.

oficiální stránky KM-BETA

Cíle firmy Bramac

ImageCílem firmy Bramac je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb, která odpovídá požadavkům zákazníků.

Zákazník na prvním místě

Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozofií firmy od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle neustále vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky našich zákazníků. Zároveň jsme připraveni nespokojit se nikdy se současným stavem, proto hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů.

Dodržování kvality

Kvalita naší každodenní práce je neustále kontrolována, zjištěné chyby musí být okamžitě odstraněny a novým se snažíme předcházet.

ISO 9002

Jako první z velkých českých výrobců skládaných střešních krytin získala firma Bramac v prosinci roku 1997 certifikát podle mezinárodního standardu kvality ISO 9002.

Stále vysoký standard

Vysokou úroveň kvality ve všech oblastech potvrdil i mezinárodní audit kvality udělením celosvětově platného certifikátu kvality.

Střecha na celý život - BRAMAC

Chceme splnit všechna oprávněná očekávání našich zákazníků, a to v každé fázi spolupráce. Naši filozofii znázorňuje i náš slogan: Střecha na celý život BRAMAC.

oficiální stránky BRAMAC