Asfaltové pasy

Společnost Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.

Imageje tradičním českým výrobcem stavebních hmot a materiálů, který navazuje na dlouholetou podkrkonošskou tradici těžby vápenců a výrobků z nich. Původní vápenka a mlýnice vápenců umístěná v provozu Kunčice nad Labem se změnila v moderní závod s výrobou suchých omítkových a maltových směsí, stavební chemie, mletých vápenců, mletých dolomitů a drceného a tříděného kameniva. Další výrobní provozy se nacházejí v Košťanech v severních Čechách a v Dětmarovicích na severní Moravě. Krkonošské vápenky Kunčice, a. s. dohromady se společností KVK PARABIT, a. s., výrobcem hydroizolačních asfaltových pásů a pěnového polystyrenu, tvoří skupinu KVK Holding a.s.

oficiální stránky Krkonošské vápenky Kunčice

Firma Charvát a.s.

ImageV současné době se firma Charvát a.s. řadí mezi největší české výrobce a exportéry klasických asfaltovaných lepenek nepískovaných a pískovaných, dále pak natavitelných pásů z oxidovaného a modifikovaného asfaltu SBS a asfaltových střešních šindelů. Doplňkovým sortimentem výroby jsou parafinované balící papíry. Podíl exportu převyšuje 70% celkové produkce asfaltového programu. Mezi naše nejvýznamnější prodejní teritoria patří kromě České republiky zejména Německo, Rakousko, Maďarsko a Rumunsko, dále pak Dánsko, Holandsko, Polsko, Slovensko, Řecko, Litva, Lotyšsko a Estonsko. Naše výrobky jsou certifikovány TZÚS dle platných evropských norem.

Cílem společnosti Charvát a.s. je nadále posilovat pozice na domácích i zahraničních trzích, rozšiřovat řady produktů a zlepšovat služby svým partnerům.

oficiální stránky Charvát a.s.

Firma Büsscher & Hoffmann

ImageStřešní a izolační pásy ze živice a polymerové živice vyrábí firma Büsscher & Hoffmann průmyslově již přes 150 let a úspěšně je používá na ochranu staveb před vlivy počasí a prostředí a proti působení povrchové a podzemní vody. Spolehlivost, zkušenosti, důslednost, flexibilita a zejména rozhodnost při inovacích přinesly naší firmě uznání v odborném světě a neustálý růst. Büsscher & Hoffmann, rakouská firma s tradicí a dynamikou, známá i daleko za hranicemi, je dceřinou společností firmy Kwizda Holding GmbH ve Vídni se zaměřením na oblasti farmacie, farmaceutický obchod, hardware a software Apotronik, kosmetika, chem.výrobky pro zemědělství, výrobky pro dům a zahradu a střešní a izolační pásy.

oficiální stránky Büsscher & Hoffmann

Asfaltové izolační pásy

ImageNejpoužívanější vodotěsnou izolací plo­chých střech jsou stále hydroizolační as­faltové pásy. Tyto izolační materiály na bázi asfaltu odolávají agresivním vodám, kyselým dešťům apod., nelze je však používat jako izolace proti ropným produktům.

 

oficiální stránky DEHTOCHEMA BITUMAT

BITUMAX s.r.o.

Imagese sídlem v Mladé Boleslavi se zabývá výrobou a obchodem s asfaltovými hydroizolačními materiály na území České republiky, Polska a Slovenska, poradenstvím v oblasti hydroizolací na bázi asfaltu, odborným poradenstvím a konzultacemi v oblasti procesu certifikace, výroby, technologií a modernizací výrobních zařízení na výrobu asfaltových hydroizolačních materiálů.

Společnost BITUMAX navazuje na více než dvacetileté zkušenosti s výrobou a prodejem asfaltových hydroizolačních materiálů na území České republiky a v zahraničí. Tyto znalosti nám umožnily připravit mimořádně zajímavou nabídku kvalitních asfaltových hydroizolačních materiálů ve vysoké kvalitě a v atraktivních cenách.

oficiální stránky BITUMAX s.r.o.