Porobetonové tvárnice

Společnost Xella International GmbH

Imageje jedním z vedoucích podniků na evropském trhu se stavebninami a surovinami. Se zhruba 7.600 pracovníky na celém světě docílila společnost Xella v roce 2007 obrat přesahující 1,3 miliardy Eur. K nejdůležitějším produktům společnosti Xella patří pórobeton, silikátové výrobky a sádrovláknité desky. Podnik prodává své výrobky pod známými značkovými jmény YTONG pro pórobeton a FERMACELL pro sádrovláknité desky. S těmto značkami jsme zastoupeni také v České republice. Další značky společnosti Xella jsou SILKA (silikátové výrobky), HEBEL (hospodářské stavby), AESTUVER (protipožární desky) a MULTIPOR (desky s minerální izolací).

oficiální stránky YTONG

Komplexní stavební systém PORFIX

Imagepřichází s inovacemi, které vylepšují možnosti staveb i komfort bydlení. Moderní materiál umožňuje přizpůsobit projekt i těm nejneobvyklejším požadavkům a splňuje nejvyšší kvalitativní standardy i všechny ekologické normy. Společnost PORFIX CZ a.s. navazuje na tradici společnosti PORFIX - pórobetón, a.s., Zemianske Kostoľany, která má nejdelší tradici výroby pórobetonu na území Slovenska a Čech. Její historie sahá až do konce 50. let. Za téměř půlstoletí překročila produkce zdicího materiálu objem 12 milionů metrů kubických. Toto množství představuje statisíce bytových jednotek a tisíce občanských, průmyslových a zemědělských staveb.

oficiální stránky QPOR

Společnost H + H Česká republika s.r.o.

Image​je součástí nadnárodní skupiny H+H International A/S se sídlem v Dánsku. Tato má společnosti ve více než 15 zemích Evropy. V roce 2009 slavila společnost H+H International 100 let působení na evropském trhu. Na počátku 30. let minulého století se firma začala zabývat výrobou a prodejem pórobetonu. Od roku 1962 zaměřuje H+H všechny aktivity na výrobu stavebních systémů z pórobetonu. V roce 1990 byla v rámci reorganizace založena H+H International A/S tak jak ji dnes známe. V roce 2006 firma H+H International A/S převzala jednoho z tradičních výrobců pórobetonu v České republice. V současné době díky rozsáhle investici vyrábíme ve výrobním závodě v Mostě Kopistech na jedné z nejmodernějších výrobních linek v Evropě bílý pórobeton nejvyšší kvality. Zdící systém H+H Exclusive se skládá z přesných tvárnic, příčkovek, U-profilů, nosných a nenosných překladů, z doplňkových materiálů a souvisejících služeb. Neustálým přizpůsobováním a doplňováním našeho sortimentu H+H Exclusive dochází k dalšímu zjednodušování zpracovatelnosti našeho materiálu, podle našeho hesla "Stavět s lehkostí".

oficiální stránky H + H